Usbekistan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Usbekistan kinnisvara müügikuulutusi.

Usbekistanis müüa kinnisvara

Usbekistan on Kesk-Aasia riik, endine Nõukogude vabariik. See on tuntud mošeede, mausoleumide ja kohtade poolest, mis on seotud Siiditee - iidse kaubateega, mis ühendas Hiinat Vahemerega. Samarkandis, tee kõige olulisemas linnas, asub Registan: oluline näide islami arhitektuurist. See piirneb põhjas ja läänes Kasahstaniga, idas Kõrgõzstani ja Tadžikistaniga, lõunas Afganistani ja Türkmenistaniga; koos Liechtensteiniga on see ainus riik maailmas topelt mererannikust, see tähendab, et tal pole merel väljundit ja see piirneb ka riikidega, millel puudub sisemaa. Toshkent on Usbekistani pealinn.

Kui soovite osta Usbekistanis müüdavat kinnisvara, investeerib Usbekistani pealinn maailma ühte suurimasse kinnisvara- ja linnaehitusprojekti. Taškendi linna rahvusvaheline ärikeskus, mille Usbekistani valitsus kiitis heaks 2017. aasta juulis. Selle pindala on Usbeki suurima linna keskel 80 hektarit. Suurepärane linnaprojekt on äratanud rahvusvaheliste ettevõtete ja kinnisvarainvestorite huvi ning see võib olla ka turismi oluline liikumapanev jõud. Taškendi linna üldplaan sisaldab kaasaegsete hoonete ehitamist kontoritele, hotellidele, elamupiirkondadele, konverentsiruumidele, hüpermarketitele, kaubanduskeskustele ja jalakäijate aladele.

Usbekistani kinnisvaraturg on viimase kümnendi jooksul olnud suures osas paigal. Seda on mõjutanud halvenev majanduslik olukord ja ärikliima riigis. Tuleb märkida, et olukord muutub praegu kiiresti ja kogu majanduse liberaliseerimisega loodetakse kinnisvaraturg lähiajal uuesti sündima hakata.

Välisinvestoritel on olnud probleeme Usbekistanis müüdava kinnisvara ostmisega, sest Usbekistani soome raha konverteerimiseks USA dollariteks on tagasisaatmiseks vajalikes kogustes keeruline saada luba. Usbekistanis ei olnud alternatiivset seaduslikku turgu investoritele, kes soovisid raha välismaale kanda. Seda süvendas eriti välisinvestorite täielik puudus turul.

Välisinvesteeringute puudumine tähendas, et turusuundumused olid tingitud kohalikest ja hooajalistest teguritest. Väikesed kohalikud investorid jäävad ainsaks turule jäänud mängijaks, kes püüab väärtust hoida pigem kinnisvaras kui riskantses ja ebaefektiivses pangasüsteemis.

Eeldatakse, et jätkuvad majandusreformid, parem majanduskliima ja valuutavahetuse liberaliseerimine tagavad, et kinnisvaraturg on esimeste taastatavate varaklasside hulgas. Turgu iseloomustab Usbekistanis müümiseks piisavate elamu- ja kaubandusomandite ajalooline ebapiisav pakkumine. Pärast olulist hinnakorrektsiooni on kinnisvaraturul kindlad kasvu ja atraktiivse hindamise alused. Taškendis müügiks kinnisvara ostvad välismaalased ja riigi teiste piirkondade kodanikud saavad elamisloa pärast kinnisvara ostmist, mille väärtus on vähemalt 100 000 dollarit. See sai võimalikuks pärast hiljutisi seadusemuudatusi.

  •  
    Kolimine Usbekistani. Kodumaalt emigreerunud ja elavad Usbekistanis.

      Kesk-Aasias, kus pole juurdepääsu merele, on päeva peategelane tõeliselt ainulaadne rahvas, mis kindlasti üllatab. Me räägime Usbekistanist. Me teame väga hästi, et tänapäeval on kõige rohkem soovitud sihtkohti teistest, kuid võime teile kinnitada, et sel juhul on üllatusi, mis võivad peitud ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 2118

Müük 3 magamistuba, Usbekistan, Taškent, Taškent, center

35,000.00EUR
Müük
3 magamistuba

80 m²
Ilus korter kesklinnas, 6 tuba, kliimaseade, panoraamvaatega rõdu, edelasuund, kelder. Osaliselt ümber korraldada.
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB